به نام خدا

شناسنامه

سید امیر محمد موسوی پور یا خیلی مختصر و مفید امیر موسوی هستم ، در حدود ۲۴ سال پیش در شهر یزد به دنیا اومدم و توی کرج بزرگ شدم.

تحصیلات

دارنده لیسانس زیست‌شناسی گرایش علوم جانوری از دانشگاه خوارزمی کرج (۱۳۹۵-۱۳۹۲) و معتقد به اینکه تحصیلات و مدرک علمی چندان ملاک خوبی برای قضاوت آدمها نیست.

توانایی‌ها

کارم رو با وردپرس شروع کردم و چندتا سایت طراحی کردم که مهم‌ترینشون سایت کنگره بین‌المللی زیست‌شناسی بود که به سفارش دانشگاه درست کردم و الان چون پول هاستش رو ندادن در دسترس نیست :)))
در کنار وردپرس PHP و Javascript رو تا یه حدی یاد گرفتم و میتونم تقریبا گلیم خودم رو از آب بکشم. هرچند معتقدم تنها چیزی که توی برنامه‌نویسی بلدم خوب سرچ کردنه. و اینکه برای پیدا کردن جواب سوالاتم خیلی سمجم :)

عاشق نرم‌افزارهای شرکت Adobe هستم و با فتوشاپ و ایلاستریتور بلدم پوستر و آیکون در حد مبتدی طراحی کنم. به تازگی کار با Adobe XD و Adobe After Effects رو شروع کردم و دارم یاد میگیرم.

بلدم ویندوز نصب کنم و ایرادات و اشکالات نرم‌افزاری رو تا یه حد متوسطی رفع کنم :) در حد ip دادن و درست کردن یه شبکه داخلی توی محل کار و خونه هم تجربه دارم.

دانستنی‌های بی‌اهمیت

این قسمت شاید خیلی برای شما مهم نباشه اما برای خودم خیلی مهمه :)))

عاشق فیلم دیدنم و وقت زیادی برای دیدن فیلم میذارم. ارزش زیادی برای سینمای کلاسیک قائلم.

عکاسی رو به شدت دوست دارم و یکی از تفریحاتم گرفتن عکس از مردم و پدیده‌های دنیای اطرافمه.

توی موسیقی هم سلیقه عجیبی دارم و فقط خارجی گوش نمیدم.

بی چون و چرا عاشق تیم یوونتوس و تیم ملی ایتالیا هستم. بازیکن‌های خوب زیادی رو دیدم ولی از بین اونا کریس رونالدو، دل‌پیرو، ندود و بوفون برام خیلی مهمن.

از تماس تلفنی تا حد امکان اجتناب میکنم و سعی میکنم به همه افراد پیام بدم و ازشون بخوام بهم پیام بدن. دلیلش هم اینه که تماس Realtime باید جواب بدی و فرصت فکر کردن نداری.

 

حرف آخر

من فقط سعی میکنم آدم خوبی باشم و به بقیه آدم‌ها کمک کنم. یعنی تفکرم اینه که به دنیا اومدم تا به بقیه کمک کنم و اینکه دوست دارم آدم‌ها از دست و زبان من در امان باشند. همین.